'Asalet Ve Güç Derin Sadeliktir' teması ile dekora edilen bir Villa
03.09.2013

Filiz & Selahattin Koçer çiftinin Tepekent Çatalca’daki villalarının iç mimari dekorasyonu Erdoğan Turgut Mobilya proje ekibi tarafından gerçekleştirildi. Projenin iç mimarı Yunus Turgut, Koçer çiftiyle yapılan istişareler ve talepleri doğrultusunda evin bütününde “Derin Sadelik” temasını işledi. Villa dekorasyonunda kullanılan özel üretim ürünlerin tamamında Yunus Turgut’un buluşu olan lake rengi kullanıldı. Özel karışımla elde edilen lake ve üzeri el işçiliği olan rengi ön plana çıkaran ana rengin bir ton koyusu eskitme (antik) kullanılarak uygulandı.

Devamı >>>
Erdoğan Turgut Mobilya'dan çarpıcı koleksiyon
15.04.2013

Mobilyaya sanat gözüyle bakan ve her tasarımıyla adeta bir eser çıkarmayı hedefleyen Erdoğan Turgut Mobilya koleksiyonlarıyla büyülemeye devam ediyor. Mobilya üretiminin yanı sıra A’dan Z’ye dekorasyon projeleri ile de göz dolduran marka 2013 yılında oldukça iddialı ve yenilikçi bir koleksiyonla boy gösteriyor. Geçen yıl İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan 4.000 m2 lik üretim tesisini faaliyete sokan firmamızın, üretim tesisi içerisinde bulunan 600 m2 lik showroom’unda 2013 Yılı IMOB koleksiyonuna ulaşabilirsiniz.

Devamı >>>
ERDOĞAN TURGUT'UN MOBİLYA NIN ZARiF OYMALARI STİLE RENK KATIYOR!
24.01.2012

Her yıl hazırladığı  koleksiyonlarıyla büyük ilgi gören Erdoğan Turgut  Hand Made Furniture, son koleksiyonunda yer alan detay ve aksesuarla da göz dolduruyor. Koleksiyondaki ürünler  zarif kıvrımları ve oymalarıyla başrolü oynarken sehpa, dresuar  gibi tamamlayıcı aksesuarlar ile bütünlüğü tamamlıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da IMOB katılımcıları arasında yer alan Erdoğan TURGUT  31 Ocak ta başlayacak olan fuara tüm mobilya tutkunlarını bekliyor.

 

MD Ürünleri >>>
Erdoğan Turgut Avangarda Yeni Yorum Getiriyor!
16.05.2011

Ustalıkla şekillenen zarif ve dekoratif modelleriyle mobilyayı sanata dönüştüren Erdoğan Turgut Hand Made Furniture, daima özel ve sofi sofistike çizgilerin öyküsünü vaat ediyor. Firma, tamamen el işçiliğiyle ortaya konulan ve sanat kimliği anlayışının hâkim olduğu dekorasyon öğeleriyle dikkat çekiyor. Erdoğan Turgut’un el işçiliğinin mükemmel örneklerini sunduğu yeni Avangart koleksiyonunda, açık tonlardaki renkler ve gümüş varak uygulamaları göz alıyor. Erdoğan Turgut Hand Made Furniture en yeni tasarımlarıyla yine mobilyadekorason.com da.

Erdoğan TURGUT 2011 Koleksiyonu >>>
SAKİN, HUZURLU VE DİNGİN BİR YAŞAM
15.04.2011

Hülya-Reşit Balaman çiftinin Lüleburgaz Arda sitesindeki villalarının iç mimari dekorasyonu Erdoğan Turgut Mobilya proje ekibi tarafından gerçekleştirildi. Projenin iç mimarı Yunus Turgut, Balaman çiftiyle yapılan istişareler ve talepleri doğrultusunda evin bütününde “Derin Sadelik” temasını işledi. Villa dekorasyonunda kullanılan özel üretim ürünlerin tamamında Yunus Turgut’un buluşu olan lake kullanıldı. Özel karışımla elde edilen lake ve üzeri el işçiliği olan rengi ön plana çıkaran ana rengin bir ton koyusu eskitme (şase) kullanılarak uygulandı.

Devamı >>>
Dizayn Sanattır.
18.05.2010
Dizayn; sanatın, yeni estetik çağda, zanaatkarların ve dizaynırların el işçiliğiyle meydana getirdikleri radikal yeterliliktir. teması ile 2010 IMOB Fuarında ilgi odağı haline gelen, fuarda sergilediği ürünleri ile MOBSAD tarafından en iyi konsept ödülüne layık görülen Erdoğan Turgut Mobilya, yeni ürünleri ile karşınızda. El işçiliğinin mükemmel örneklerini göreceğiniz yeni Avangarde koleksiyonunda, açık tonlardaki renkler ve gümüş varak uygulamaları oldukça dikkat çekici.
MD Ürünleri >>>
Erdoğan Turgut Dönüşümler Sergisi Büyük İlgi Gördü
21.08.2007
Kendi ismiyle kurduğu firmasıyla klasik mobilya tarzının en önemli isimleri arasında yer alan Erdoğan Turgut, sanatçı yanını öne çıkaran bir başka etkinliğiyle gündeme geldi. "Dönüşümler" başlığı altında özgün resim çalışmalarını sanatseverlerle buluşturan Erdoğan Turgut'un sergisinde çok ilgi çekici illüstrasyon ve kişisel hayatına dair model çalışmalar da yer aldı.
Firma Ürünleri >>>
Erdoğan Turgut'tan 'DÖNÜŞÜMLER' Sergisi
31.07.2007
Kendi ismini verdiği firmasıyla klasik mobilya üretiminde sektör içinde özel bir yeri olan Erdoğan Turgut aynı zamanda sanatsal çalışmalarıyla da dikkat çekiyor.
Devamı >>>
Erdoğan Turgut Mevlana Yılını Unutmadı
01.05.2007

Sektörel çizgisi; "Handmade Furniture" da daima öncü olmayı ilke edinen Erdoğan Turgut Mobilya, Birleşmiş Milletler (BM) Eğitim, Bilim ve Kültür Teşkilatı (UNESCO) tarafından ilan edilen "2007 Mevlana Yılı" nedeniyle IMOB 2007 Fuarı'da "Mevlana" temasıyla ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Devamı >>>
Erdoğan Turgut Özetlenemez Tasarımlarıyla IMOB'da..
17.04.2007
Sektörel çizgisi; "Handmade Furniture" da daima öncü olmayı ilke edinen Erdoğan Turgut Mobilya, 3. İstanbul Mobilya Fuarı'na (IMOB 2007) damga vurmaya hazırlanıyor. "Güzel olan hiçbir şey hülasa edilemez" sloganıyla 2007 kreasyonlarını oluşturan firma, yepyeni tasarımlarını ziyaretçi ve katılımcıların beğenisine sunmak için gün sayıyor.
Devamı >>>
Erdoğan Turgut: Güzel Olan Hiçbir Şey Hülasa Edilemez
13.03.2007

Sektörel çizgisi; "Handmade Furniture" da daima öncü olmayı ilke edinen Erdoğan Turgut Mobilya'nın 2007 yılı koleksiyonu özgün modelleriyle beğeni topluyor. Koleksiyonda yer alan modern tarzdaki kanepe ve puf ise firmanın 2007'deki yüzü olmaya aday.

Devamı >>>
Erdoğan Turgut'un Yeni Koleksiyonu Yeni Showroomunda
30.01.2007

Sektörel çizgisi; "Handmade Furniture" da daima öncü olmayı ilke edinen firmamız, 2007 yılına da imzasını attığı yeni tasarımlarıyla, yine bir adım önde giriyor. Farkı fark ettirecek, zarif tasarımların gizemlerini hissettirecek yeni modeller, yepyeni bir imalat showroomuyla teşriflerinizi bekliyor.

MD ürünleri >>>
Deri Mobilyalar Her Daim Nasıl Şık Olabilir?
16.01.2007
Üzerine kaplandığı her tasarımı ?şık? ve ?dayanıklı? hale getiren deri her dönemin en gözde malzemesi. Modası hiçbir zaman geçmeyen deri mobilyaları uzun yıllar kullanabilmek için nelere dikkat edilmesi gerektiğini sektörün köklü oturma grubu imalatçısı Erdoğan Turgut Mobilya?nın yöneticisi Yusuf Turgut?a sorduk.
Devamı >>>
Röportaj: Erdoğan Turgut
02.10.2006
Türk mobilya sektörünün ?handmade? yani el emeğiyle mobilya üreten en köklü firmalarından Erdoğan Turgut Mobilya ikinci neslin temsilcisi Yusuf Turgut sorularımızı yanıtladı.
Devamı >>>

Erdoğan Turgut, Modern Kolleksiyonu
12.12.2005
   Üye firmalarımızdan Erdoğan Turgut Mobilya'nın INDEX Dubai 2005 te tanıtımını yaptığı Modern kolleksiyonu, internette ilk defa MobilyaDekorasyon.com kolleksiyonunda...
MD ürünleri >>>


Erdoğan Turgut Dubai INDEX 2005'te
28.11.2005
   MobilyaDekorasyon.com üye firmalarından Erdoğan Turgut Mobilya, 28 Kasım - 2 Aralık Tarihlari arasında Dubai'de düzenlenecek olan INDEX 2005, 15. Uluslararası Ortadoğu Mobilya, Dekorasyon ve Mağaza Donanımları Fuarına katılıyor. 2.kez katılımın gercekleşeceği fuarda, 2006 Modern kolleksiyonu lansmanının da yapılacağı stand, 1.Hol 1E-33 te..
MD ürünleri >>>


Erdoğan Turgut Dubai INDEX 2005'te
21.11.2005
   MobilyaDekorasyon.com üye firmalarından Erdoğan Turgut Mobilya, 28 Kasım - 2 Aralık Tarihlari arasında Dubai'de düzenlenecek olan INDEX 2005, 15. Uluslararası Ortadoğu Mobilya, Dekorasyon ve Mağaza Donanımları Fuarına katılıyor. 2.kez katılımın gercekleşeceği fuarda, 2006 Modern kolleksiyonu lansmanının da yapılacağı stand, 1.Hol 1E-33 te..
MD ürünleri >>>


Erdoğan Turgut Index 2004'te
20.09.2004
   Yunanistan FURNIDEC Fuarından sonra 22-26 Eylül 2004 Tarihlari arasında Dubai'de düzenlenecek olan INDEX 2004 14. Uluslararası Ortadoğu Mobilya, Dekoras- yon ve Mağaza Donanımları Fuarına katılıyor.
MD ürünleri >>>


Erdoğan Turgut yeni ürünler
12.04.2004
   Web sitemizin katılımcı firmaları arasında yeralan Erdoğan Turgut Mobilya, 2004 yılı özel düzenlemeleri ile yüze yakın ürününü MobilyaDekorasyon.com ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.
MD ürünleri >>>


Erdoğan Turgut Mobilya sizlerle
23.02.2004
   Onsekiz üye mağazası ve yüzlerce ürünüyle sizlere hizmet veren MobilyaDekorasyon.com, merkezi Okmeydanı'nda yeralan, mobilya sektöründe kaliteli ürünleriyle dikkatleri üzerine çeken, Erdoğan Turgut Mobilya ürünlerini de beğeninize sunuyor.
Haberin devamı >>>


SAYFALAR :   1 Üye Giriş
Facebook'la Bağlan
Home