Doğuş Mobilya'nın muhteşem dönüşü
13.06.2013

Müşterilerinin kullanım alışkanlıklarına uygun ürün seçimi yaparak, kalite güvencesini ve satış sonrası hizmetini ilke edinen Doğuş Mobilya, iki yıllık aranın ardından tekrar aramızda. 1970 Yılında İstanbul Bayrampaşa’da  kurulan ve başlangıçta sadece toptan imalatla mobilya sektörüne hizmet veren Doğuş Mobilya 1981 yılından itibaren yaptığı yatırımlar ile 1.400 m2 lik perakende mağazasını hizmete sundu. 

Devamı >>>
Doğuş, Evinizde Modern Rüzgar Estirecek
26.08.2008

Türk mobilya sektörünün köklü firmalarından Doğuş Mobilya'nın yeni koleksiyonu zarafeti sadelikle bütünleştirirken, üstün işçiliğiyle göz dolduruyor.

Devamı >>>
Röportaj: Doğuş Mobilya
16.01.2007
Yaklaşık 40 yıldan beri mobilya sektörünün içerisinde yer alan Doğuş Mobilya modernden klasik ve rustik tarza uzanan zengin ürün yelpazesi, kalitesi ve özgün tasarımlarıyla her zevke hitap ediyor. İmalatçı kimliğini bugüne kadar koruyan Doğuş Mobilya hakkındaki tüm sorularımızı firma yöneticisi Burç Yaman yanıtladı.
Devamı >>>
Doğuş'un Yeni Koleksiyonu Showroom'da
25.09.2006

Mobilya sektörünün köklü firmalarından Doğuş Mobilya'nın yeni koleksiyonu zengin ürün yelpazesiyle her zevke hitap etmeye aday. Hem modern hem de klasik çizgide ürünlerin yer aldığı koleksiyonda sıradışı ve fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu tasarımlar dikkat çekiyor.

Devamı >>>

Doğuş, yeni ürünleri
12.12.2005
   MobilyaDekorasyon.com üye firmalarından Doğuş Mobilya, beğenilerinizi kazanan kolleksiyonunu genişletmeye devam ediyor. Yepyeni ürünleri ile ilgi listenizde yerini almaya devam edecek.
MD ürünleri >>>


SAYFALAR :   1 Üye Giriş
Facebook'la Bağlan
Home