Renklerin Dansı

0

Renkler Dans Eder Bize ise Onlara Eşlik Etmek Düşer

Bir renk başka bir renk ile bir araya gelir ve bir uyum yakalar. Sonra aralarına bir renk daha eklenir ve ayrı bir uyum ortaya çıkar. Bir arada olmaz denilen renkler bir araya gelir hoş bir armoni sunar. Ve gün gelir yan yana getirmekten çekindiğimiz renkler moda olur, karşımıza çıkar. Bizse yadırgamaz, hemen üzerimize giyer, evimizin başköşesine koyarız. Kısacası ön yargı yine yersiz yurtsuz kalır. Sonuçsa renkler dans eder bize ise onlara eşlik etmek düşer.

Renklerin Ustası 70’ler

Şimdiye kadar doğa tüm renklerini cömertçe bize sundu. Moda ise bu sezon bu cömertlikten sonuna kadar yararlanmaya karar verdi. Konunun ustası olan 70’ler günümüze taşındı ve moda doğanın renklerini arzu nesnesi olacak tasarımlar halinde karşımıza çıkardı.

Zamansız Renkler

Küresel ısınma, iklim değişikliği derken moda otomatik olarak mevsimleri yok saydı. Artık yazı, kışı, baharı bir arada yaşıyoruz. Mevsim ne olursa olsun beyaz ve siyah aralığındaki tüm renkler karşımıza çıkıyor ve tüm neşesiyle dans ediyorlar.

Renklerden Mesaj Var !

Her rengin ayrı bir mesajı var. Bir araya geldiklerinde ise bir dolu mesajı var. Renklerin dansına bir de buradan bakmak gerekir. Kişinin yaşadığı ev kendisini yansıtır derler. Evet, yansıtır. Ama aynı zamanda sahip olduğu renklerle bir dolu mesajı da beraberinde verir.

Share.

Bir Yorum Bırakın