Firmalardan Haberler

0

ABDULLAH TORUN, EL İŞÇİLİĞİNİN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNİ GÖZLER ÖNÜNE SERDİ

Klasik ve avangart tarzda ürettiği mobilyalarla yaşam alanlarını güzelleştiren Abdullah Torun Mobilium, el işçiliğinin en güzel örneklerinden oluşan yeni koleksiyonunu İMOB 2016’da görücüye çıkardı. Dekorasyon tutkunları özgün tasarımları en yeni cila, kumaş ve en iyi ahşap seçimleriyle buluşturan Abdullah Torun Mobilium’un pastel tonlarla parlak  kumaşların bir araya geldiği yeni koleksiyonu büyük bir ilgiyle inceledi. Markanın el işçiliğiyle hazırlanan ürünleri fuara damgasını vurdu. Abdullah Torun Mobilium’un kaliteden ödün vermeden sanatsal bakış açısıyla tasarladığı yeni koleksiyonu ziyaretçilerden ve sektör profesyonellerinden tam not aldı.

 

ARTLIFE, 2016 KOLEKSİYONUYLA İDDİASINI ORTAYA KOYDU

Art Life Mobilya, yaşam alanlarına şık ve konforlu bir hava katacak en yeni koleksiyonlarını İMOB 2016’da görücüye çıkardı. Kaliteden ödün vermeyen butik tarzda üretim anlayışıyla mobilya dünyasının önemli oyuncularından olan Art Life el işçiliğinin yoğun, konfor ve estetiğin ön planda olduğu 2016 koleksiyonuyla mobilya tutkunlarının büyük beğenisini kazandı. Yerli ve yabancı dekorasyon meraklıları fuar boyunca Art Life Mobilya’nın standını ziyaret ederek yeni koleksiyonlar hakkında bilgi aldı. Art Life Mobilya, estetiği ve konforu bir arada sunan yeni koleksiyonlarıyla iddiasını ortaya koyarken her zevke ve ihtiyaca hitap eden ürünleri fuar ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu.

 

LODA İMOB 2016’YI ÖDÜLLE TAMAMLADI

Türk mobilya sektörünün öncü markalarından TechDesign iştiraki Loda Mobilya, modern çizgideki en yeni koleksiyonlarıyla 12. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nda yerini aldı. Minimalist ve modern çizgisi ile kendi kulvarının lider markaları arasında yer alan Loda Mobilya, İMOB Fuarı’nda yerli ve yabancı birçok ziyaretçinin ilgi odağı oldu. Tasarım çizgilerini takip ederek modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimiyle birleştiren Loda Mobilya’nın büyük bir titizlikle hazırlanan yeni koleksiyonları İMOB 2016’da sektör profesyonellerinden ve dekorasyon tutkunlarından tam not aldı. Başarılı firma ayrıca fuar kapsamında düzenlenen MOBSAD Tasarım Yarışması’nda “En İyi Modern Konsept” ödülüne layık görüldü.

 SOFALINE MOBİLYA, GÖZ ALICI STANDINDA ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLADI

Art decodan minimale, Osmanlı mobilyasından English country tarzına, nostaljiden moderne, rustikten avangart mobilyaya kadar her tarz ürüne imza atan Sofaline, İMOB 2016’da sektör paydaşlarıyla bir araya geldi. Göz alıcı standında dekorasyon meraklılarını ağırlayan Sofaline Mobilya, özenle hazırladığı 2016 koleksiyonlarını ziyaretçilerin beğenisine sundu. Müşterilerinin beğenileri doğrultusunda anahtar teslim projeler de gerçekleştiren firmanın el işçiliği oymalarla farklı cila tekniklerini buluşturduğu yeni koleksiyonu yerli ve yabancı dekorasyon tutkunlarının büyük beğenisini kazandı. Her yıl katıldığı fuarlarda yaptığı sunumlar ve koleksiyonlarla göz kamaştıran Sofaline Mobilya, bu yıl da fuarın gözdesi oldu. Başarılı firma ayrıca MOBSAD Tasarım Yarışması’nda “Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü.

 

Share.

Bir Yorum Bırakın