Enerjiyi Yükselten Desenler

0

Güneşin kendini bizden saklamadığı ve her sabah evlerimize girmesiyle birlikte enerji dolu günlere başladığımız aylardayız. Kıpır kıpır canlanmaya başlayan doğa tam da bu aylarda her gün karşımıza farklı bir desenle çıkmaya başlıyor. Dikkat edin dün tomurcuklanan ağaç bugün çiçeklerini vermeye başlamış olabilir; yarın ise o çiçekler daha da pembe, sarı, kırmızı veya mor halleriyle bizlere nedensiz mutluluklar verecek.

Renklenmek, Desenlenmek…

Doğanın canlanmasına şahitlik ettiğimiz şu güzel günlerde hayatımızda daha da çok renklilik istediğimiz doğrudur. Daha renkli giysilere yöneliyor, etrafımızda içimizi kıpır kıpır edecek unsurlar ve kişiler görmek istiyoruz. Evimizde her sabah büyük bir beklentiyle perdeyi açıyor ve güneşin içeri nüfuz etmesini istiyoruz. Böylelikle renklerimiz ışıkla birlikte daha çok ortaya çıkıyor ve bizler daha mutlu oluyoruz, enerji doluyoruz. Bunların temelinde renklenme arzusu yatıyor. Çünkü renklilik insana enerji verir. Renklenmenin ise en güzel hali desenlerle olur.

Her Yer Desen Desen

Dünyaca ünlü tasarımcılar, moda evleri geçtiğimiz aylarda moda dünyasına hakim olacak desenlerini paylaşmaya başladılar. Neredeyse her bir tasarımcı kendi bakış açısıyla doğayı yeniden yorumladı. Bu desenler de tasarımlara yansımaya başladı. Ve gördük ki desen artık sadece elbisede veya koltukta değil. Her yerde… Çantada, ayakkabıda, aksesuarda ve en ilginci de mobilyada…

 

Share.

Bir Yorum Bırakın