Son yıllarda saflığın ve mahsumiyetin simgesi olan beyaz gerek mobilya gerekse dekorasyonun en gözde renkleri arasında yer alıyor. Gözleri dinlendiren ve mekanı gerçek boyutlarından daha büyük gösteren beyaz, neredeyse tüm mimarlar ve dekoratörler tarafından tavsiye ediliyor. Işığı yansıtan ve ortama ferahlık kazandıran beyaz renk oturma grubu, yatak odası, yemek odası takımı olarak evlere ferahlık taşıyor.Günün yorgunluğunun atıldığı yatak odaları beyaz renkle dinlendirici bir etki kazanıyor. Salonlar ise beyazla daha aydınlık ve huzur yükleniyor.

Bu hafta sizler için MobilyaDekorasyon.com üyesi firmaların ürünlerinden oluşan saflığın ve mahsumiyetin simgesi beyazın ağırlıklı olarak kullanıldığı bir dosya hazırladık.

> Ahmet Türkmen

Sırtı yüksek, komple kapitoneli, etekleri kordon püsküllü olan kanepenin Ahmet Türkmen’in özel tasarımı…


> Ahmet Türkmen

Bir tarafı yuvarlak diğer tarafı düz hatlarda olan köşe kanepe yüzde 100 coton ve kendinden desenli kumaşla üretilmiş.

> Beşgül

Beyaz ve kırmızının güzel bir kombinasyonunu yansıtan Beşgül’ün yemek oda takımında MDF kullanılmış. Takım; konsol, vitrin, 6 adet sandalye ve masadan oluşuyor.


> Romantik

Romantik imzalı kar beyazı bu kanepe özellikle kalabalık ya da konuğu eksik olmayan aileler için çok ideal. Çelik profil iskelet üretilen kanepenin hem oturma hem de arka minderlerinde kaz tüyü kullanırken döşemesi leke tutmayan kumaş tercih edilmiş.
Üye Giriş
Facebook'la Bağlan
Home